W dniu 01.03.2025 mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowym seminarium kata z Sensei Konradem Kozubowskim zorganizowanym w Dojo Mazurska Szczecińskiego Klubu Sportowego HUSARIA. Naszym celem było szlifowanie szczegółów i smaczków w kata w wydaniu sportowym. Zwracaliśmy uwagę na fakt, że kata w wydaniu sportowym, choć efektowne, znacznie odbiega od tego, w którym doszukujemy się głębszego zrozumienia technik i ich praktycznym zastosowaniu w walce realnej. Sensei, będący bardzo utytułowanym zawodnikiem i wspaniałym nauczycielem, podzielił się z nami swoją olbrzymią wiedzą oraz doświadczeniem, inspirując nas do dalszej pracy. Dziękujemy za niezwykłą cierpliwość, profesjonalne podejście oraz inspirujące rady, które na długo pozostaną w naszej pamięci. To był dzień pełen intensywnej nauki, pozytywnej energii i wzajemnej inspiracji – czas, który utwierdził nas w przekonaniu, jak istotny jest nieustanny rozwój i doskonalenie umiejętności. Dziękujemy.