Z ogromną satysfakcją informujemy, że w ostatnim starcie tego roku Senpai Paweł Stasiński wywalczył srebrny medal Mistrzostw Europy Kyokushin Karate U22, który odbył się w dniach 21-22.12.2024 w Leżajsku. Gratulujemy Pawle!!! Serdeczne gratulacje i podziękowania kierujemy również do Sióstr i Rodziców naszego reprezentanta, którzy wspierają Pawła i są z nim na każdym turnieju. Teraz czas na zasłużony odpoczynek dla całej Rodzinki. Wesołych Świąt. Do zobaczenia w Nowym Roku. Osu