W dniu 02.10.2021 reprezentanci Husarii Szczecin, senpai Aleksander Ambroziak oraz senpai Oliwier Błaszczak, wzięli udział w pierwszym Pucharze Polski Kyokushin Karate IKO Nakamura, zorganizowanym przez Limanowski Klub Kyokushin Karate, kierowany przez shihan Zbigniewa Golińskiego. Impreza zorganizowana została perfekcyjnie a poziom walk był bardzo wysoki. W wyniku sportowej rywalizacji Aleksander Ambroziak zwyciężył w swojej kategorii wagowej konkurecji kumite oraz wywalczył brązowy medal w kata. Oliwier Błaszczak zaprezentował również wysoki poziom swoich umiejętności technicznych i taktycznych, przez co uplasował się na 3 miejscu w kumite i 5 w kata. Gratulujemy. OSU!!!