W dniu 18.04.2015r. Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA wystawił reprezentację do udziału w Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży Kyokushin Karate liczącą 25 zawodników. W wyniku sportowej rywalizacji, do Szczecina przywieźliśmy aż 18 medali, w tym: 4 złote, 7 srebrnych, 7 brązowych. Wszystkim młodym uczestnikom Turnieju gratulujemy sportowej postawy oraz wyjątkowego ducha walki jakim się wykazali. Na szczególne uwzględnienie zasłużyli sempai Filip Frankowski i Jakub Mrówczyński, którzy wygrali swoje walki eliminacyjne w ładnym stylu lecz w walce o podium ulegli doświadczonym zawodnikom, stawiając im wyjątkowo wysoko poprzeczkę. Gratulujemy. OSU!!!
Pamiętajcie : " Nie jest ważna wygrana czy przegrana, ale doskonalenie samego siebie" Masutatsu OYAMA 10 Dan
Lista Medalistów w zakładce więcej. Fotorelacja już wkrótce. OSU!!!
| Borys | Majdański | 3 | kbk |
| Aleksander | Ambroziak | 2 | kata |
| Aleksander | Ambroziak | 2 | kumite |
| Jakub | Borowski | 3 | kumite |
| Igor | Tyrko | 2 | synchroniczne kata |
| Mateusz | Piwko | 3 | kumite |
| Emilia | Nowak | 1 | kata |
| Emilia | Nowak | 3 | kumite |
| Maciej | Migun | 3 | kumite |
| Marcin | Migun | 2 | kumite |
| Filip | Trzeciak | 1 | kata |
| Filip | Trzeciak | 2 | synchroniczne kata |
| Filip | Trzeciak | 3 | kumite |
| Adrian | Piórkowski | 3 | kbk |
| Aleksander | Białek | 2 | kumite |
| Michał | Kosmalski | 1 | kumite |
| Igor | Ochmian | 2 | synchroniczne kata |
| Marek | Redlewski | 1 | kumite |
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
all4web