Galeria

Partnerzy Husarii

Patronat medialny

Aktywny Szczecin - aktywna strona Szczecina

Szczecin - miastoHusaria - Floating Garden Szczecin

Letnie seminarium egzaminacyjne 2019

Informujemy, że w dniu 01.06.2019 (sobota) odbędzie się letnie seminarium szkoleniowo egzaminacyjne. Warunkiem dopuszczenia do egzaminu jest uzyskanie zgody instruktora prowadzącego, posiadanie aktualnego orzeczenia lekarza sportowego o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w treningach karate kyokushin, uregulowanie wszystkich składek członkowskich z czerwcem włącznie oraz wpłacenie przelewem na konto klubu opłaty egzaminacyjnej w wysokości 60 pln do dnia 29.05.2019.

Plan egzaminów:

09.00 - egzamin na stopnie dla dzieci do 14 roku życia - sal sztuk walki przy torze kolarskim 246

17.00 - egzamin na stopnie kyu dla Husarzy od 14 roku życia - dojo Rayskiego 1

Wszystkim HUSARZOM życzymy powodzenia. OSU!!!

 

Kyokushin Challenge 2019

Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w kolejnej już, dziewiątej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Kyokushin Karate o Puchar Prezydenta miasta Szczecina "Kyokushin Challenge 2019", który odbędzie się w dniu 15.06.2019 na Hali Miejskiej przy ul. Twardowskiego 12b w Szczecinie. Turniej ten będzie wyjątkowym, gdyż będzie on elementem promocji Mistrzostw Polski, które odbędą się w grodzie gryfa już w październiku, stąd też planowane jest wręczanie wielu gadżetów wszystkim uczestnikom turnieju związanych z największą imprezą Kyokushin Karate w Polsce.

Prosimy o zapoznanie się z załączonym komunikatem o turnieju, wypełnienie załączonych oświadczeń i dostarczenie ich do instruktorów nie później niż do 01.06.2019. Warunkiem udziału w Kyokushin Challenge 2019 jest zgoda instruktora prowadzącego oraz uiszczenie przelewem na konto opłaty startowej w wysokości 50pln, w tytule podając imię i nazwisko zawodnika. OSU!!!

Załączniki:
Pobierz plik (Komunikat-zaporszenie.doc)komunikat KCh2019[ ]348 Kb
Pobierz plik (oświadczenie rodziców doc.doc)oświadczenie rodziców[ ]35 Kb
 

Okresowe Badania Lekarskie

Informujemy, że okresowe badania lekarskie członków Szczecińskiego Klubu Sportowego HUSARIA odbędą się w dniu 30.05.2019 (czwartek) w godzinach 17.00 - 19.00 na dojo przy ul. Jagiellońskiej 58. Przypominamy, że zgodnie z decyzją ustawodawcy każdy członek Klubu sportowego zobowiązany jest do posiadania aktualnego orzeczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu. Do zobaczenia. OSU!!!

 

Akademickie Mistrzsotwa Polski Karate Kyokushin

W dniu 11.05.2019 senpai Wiktor Hadała, jako jedyny reprezentant Szczecina, wziął udział w Akademickich Mistrzostwach Polski w Karate Kyokushin. Niestety po ostatnich sukcesach na Mistrzostwach Makroregionu i Wagowych Mistrzostwach Polski, przyszedł czas na sportową porażkę. Wiktor w walce o wejście do strefy medalowej, mimo dobrego przygotowania technicznego i taktycznego, musiał uznać wyższość swojego przeciwnika, ubiegłorocznego mistrza w tej kategorii. Wiedząc, że porażka jest dużo lepszym nauczycielem niż sukces, życzymy Wiktorowi wielu sukcesów w kolejnych startach. OSU!!!

 

Sukces Husarii na Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży 2019

W dniu 11.05.2019 sześćdziesięciopięcio osobowa reprezentacja HUSARII wzięła udział w kolejnej edycji Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży Kyokushin Karate, która w tym roku odbyła się w Drawsku Pomorskim. Nasi reprezentanci zdobyli grad medali plasując się na PIERWSZYM miejscu w klasyfikacji drużynowej. Wszyscy reprezentanci grodu gryfa wykazali się ogromnym duchem walki i dużymi umiejętnościami technicznymi. W turnieju udział wzięło 231 zawodników z terenu całego województwa zachodniopomorskiego. Zarząd Klubu składa serdeczne podziękowania wszystkim instruktorom Husarii za wzorowe przygotowanie swoich podopiecznych, Rodzicom obecnym na turnieju za super opiekę nad naszymi maluchami i gorący doping, a Panu Bartoszowi Kwiatkowskiemu oraz senpai Paulinie Balc-Teodorczyk za świetne fotorelacje. Gratulacje HUSARIO!!! OSU!!! Lista Husarzy, którzy stanęli na podium w zakładce <<więcej>>.

Czytaj więcej: Sukces Husarii na Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży 2019
 

Husarskie skrzydła dla życia

W dniu 5 maja 2019 r. reprezentacja Husarii wzięła udział w charytatywnym biegu Wings for Life. Jest to globalna inicjatywa, odbywająca się jednocześnie w wielu krajach. Celem Wings for Life World Run jest zbieranie środków na badania naukowe nad leczeniem uszkodzonego rdzenia kręgowego. Bieg ten jest wyjątkowy bo nie posiada klasycznej linii mety, a metę wyznacza samochód pościgowy, który wyrusza 30 minut po starcie biegu. Ponownie samochód pościgowy prowadził Adam Małysz! Gdy samochód pościgowy minie zawodnika, ten kończy bieg. Zatem to w głównej mierze wyścig z samym sobą. W tym roku w Poznaniu w szczytnym celu wśród 8 tysięcy zawodników pobiegli senpai Pola (7,11 km) z mężem, senpai Grażyna (11,82 km), senpai Jarosław (11,60 km), senpai Magda (11,59 km), senpai Magda Dz. (14,65 km) z mężem orazsenpai Kinga z rekordowym rezultatem 17,71 km!
Atmosfera biegu była niesamowita. Biegacze, osoby na wózkach inwalidzkich oraz w egzoszkieletach robiły ogromne wrażenie. Szczerze polecamy udział w takich imprezach. OSU!!!

 

Husarz medalistą Wagowych Mistrzostw Polski Karate Kyokushin

W dniu 27.04.2019 reprezentant Szczecińskiego Klubu Sportowego Husaria, sempai Wiktor Hadała wywalczył brązowy medal Wagowych Mistrzostw Polski Seniorów w kumite, które rozegrane zostały w Lipnie. Wielkie gratulacje dla naszego młodego zawodnika, ciągle wspinającego się na szczyty swoich możliwości. Jesteśmy pewni, że to nie jest jego ostatnie słowo. Podziękowania kierujemy również do sensei Piotra Kos, który był pierwszym mistrzem naszego zawodnika. Ponad to, sensei Jakub Pawłowicz, reprezentant Złocieńca, na co dzień trenujący w Husarii, został również brązowym medalistą Mistrzostw Polski. Wszystkim Gratulujemy!!! OSU!!!

 

Strona 1 z 63