Galeria

Partnerzy Husarii

Patronat medialny

Aktywny Szczecin - aktywna strona Szczecina

Szczecin - miastoHusaria - Floating Garden Szczecin

Obóz zimowy 2020 - ZAPRASZAMY

 Już teraz zapraszamy wszystkich Husarzy i sympatyków Klubu do wzięcia udziału w zimowym zgrupowaniu sportowym, które odbędzie się w ośrodku wczasowym GLOBUS w miejscowości Ustroń. Zakwaterowanie w przytulnych pokojach 2-osobowych o standardzie hotelowym oraz apartamentach z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem. W programie zgrupowania nauka i jazda na nartach, basen, nurkowanie oraz treningi kyokushin karate.

Termin zgrupowania: 08.02.2020 - 15.02.2020

Koszt obozu: 1700 pln (możliwość płatności w ratach: 1-sza rata 500 zł płatna do 15.11.2019; ostatnia rata płatna do 02.02.2020 )

Tradycyjne dla rodzeństw i rodzin przewidujemy dofinansowanie Klubu!!!

Cena zawiera: zakwaterowanie, wyżywienie, dojazd i powrót (autokar do dyspozycji na miejscu), ubezpieczenie, opiekę medyczną, SPRZĘT NARCIARSKI, Zapoznanie z NURKOWANIEM, KARNET NA WYCIĄGI, INSTRUKTOR NARCIARSTWA, korzystanie z basenu, udział w treningach karate i samoobrony.

Zapraszamy do spędzenia aktywnie z nami pierwszej części ferii. Moc atrakcji, dużo wiedzy z zakresu kyokushin karate oraz wspaniała atmosfera - GWARANTOWANE!!!!

Zainteresowani Husarze i ich rodzice proszeni są o zgłaszanie się do instruktorów i dostarczanie im wypełnionej karty (w załączeniu). ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!! Kto pierwszy ten lepszy OSU!!

 

Nad jeziorem coraz bezpieczniej

W dniach 26-27.08.2019 sensei Dariusz, sensei Ewa, sensei Agnieszka oraz senpai Arek realizowali szkolenie z zakresu PADI Rescue Diver, które ukończyli z sukcesem zdając egzaminy teoretyczne oraz egzamin praktyczny z przeprowadzenia akcji ratunkowej w symulowanym wypadku nurkowym. Cieszymy się, że dzięki m.in. Wam na nurkowiskach będzie bezpieczniej. Gratulujemy i życzymy wielu udanych nurkowań z Husarią !!! OSU!!!

 

Wschodnioeuropejski Obóz Kyokushin Karate 2019

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że podczas kiedy większa część Husarii przebywała na obozie sportowym w Stegnie, to kilku naszych instruktorów wzięło udział w europejskim egzaminie na stopnie mistrzowskie, który wszyscy ukończyli z sukcesem. W wyniku egzaminu Adam Tracz, Sebastian Pawlak i Agnieszka Słoma uzyskali pierwszy stopień mistrzowski 1 DAN, natomiast senpai Kinga Barańska zdała na 1 kyu. GRATULUJEMY i życzymy kolejnych sukcesów.OSU!!!

 

seminarium z shihan Kuzminem 2019

W dniach 23-25.08.2019 Husarze wzięli udział w zorganizowanym w Olsztynie przez shihan Tomasza Basiaka seminarium szkoleniowym z shihan Aleksandrem Kuzminem z Ukrainy. Potężna dawka wiedzy i materiału do samodoskonalenia drogi karate kyokushin zabrana zostaje przez nas do Szczecina. Obóz przebiegł w bardzo przyjaznej atmosferze. Żadnych gierek - Tylko karate. Shihan Tomkowi dziękujemy za już kolejne zaproszenie, natomiast shihan Aleksandrowi za głębię i istotę tego co robimy. Do zobaczenia na treningach w stolicy pomorza zachodniego już 02.09.2019. OSU!!!

 

Szczeciński Półmaraton 2019

Żar lał się z nieba podczas 40. PKO Półmaratonu Szczecin, ale nie przeszkodziło to Husarzom w pokonaniu bardzo trudnej i wymagającej trasy 21 km i 97 m oraz trasy biegu towarzyszącego 10 km. Było ciężko... długie podbiegi, kostka brukowa i temperatura sprawiły, że trzeba było wykazać się dużym hartem ducha. Ale nikt się nie poddał. Gratulujemy Kingdze Ślosarskiej-Łazarskiej, Magdalenie Dźwigał, Grażynie Zielińskiej, Joannie Świątek, Krzysztofowi Borowskiemu, Kindze Barańskiej, Sebastianowi Pawlakowi i Magdalenie Kosmalskiej. Dziękujemy również wsparciu na rowerach: Kamili Bunikowskiej, Maćkowi Bunikowskiemu i Jarosławowi Kosmalskiemu, bez nich ten bieg byłby jeszcze trudniejszy do ukończenia. OSU!!!

 

Nowy sezon treningowy tuż , tuż...

Wakacje dobiegają końca i wszyscy jesteśmy już stęsknieni za szkołą i treningami :) . W związku z tym prezentujemy Państwu nowy grafik treningów, który obowiązywać będzie od dnia 02.09.2019r. kiedy to rozpoczniemy nowy sezon w Husarii. Do najważniejszych zmian w grafiku należą:

1) brak treningów judo - niestety instruktor musiał zrezygnować z przyczyn zawodowych.

2) dodatkowe treningi kihon i kata dla początkujących w tygodniu , prowadzone zarówno na prawo jak i lewobrzeżu. Liczymy na duża frekwencję.

3) Codzienne, indywidualne treningi poranne na dojo pod okiem sensei Radka.

Do zobaczenia na dojo!!!

Załączniki:
Pobierz plik (treningi 2019-2020 ver 1.0.jpg)treningi 2019-2020 ver 1.0.jpg[terminarz treningów 2019-2020]357 Kb
Pobierz plik (Tygodniowy terminarz treningów - ver. 1,0.xls)Tygodniowy terminarz treningów - ver. 1,0.xls[ ]32 Kb
 

Kolejni Instruktorzy Husarii Nurkami

Mamy niebywałą przyjemność, że do grona płetwonurkowego dołączyli kolejni instruktorzy sekcji Kyokushin Karate naszego Klubu. W dniu 18.08.2019 senpai Kinga Barańska i senpai Jarosław Kosmalski ukończyli kurs podstwaowy nurkowania Open Water Diver PADI. GRATULUJEMY!!! OSU!!!

 

Strona 1 z 65