Aktywny Szczecin - aktywna strona Szczecina

Szczecin - miastoHusaria - Floating Garden Szczecin

Ogólnopolski Turniej Kyokushin Karate w Będzinie

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

W dniu 02.03.2019r w Będzinie rozegrano Ogólnopolski Turniej Kyokushin Karate dla dzieci i młodzieży. Turniej zorganizował sensei Artur Sroka, któremu składamy serdeczne podziękowania za zaproszenie. Szczeciński Klub Sportowy Husaria reprezentowany był przez dwóch zawodników, którzy startowali w konkurencji kata i kumite. Filip Trzeciak wygrał wszystkie swoje walki (w tym pierwszą w niespełna 20sek) i zwyciężył kategorię 14-15 lat -50kg, prezentując jednocześnie wysoki poziom techniczny w kata, w którym uplasował się na 2 miejscu. Aleksander Ambroziak rywalizowała w kategorii 12-13 lat +50kg, w której zajął 2 miejsce przegrywając w finale w skutek otrzymania kary genten z reprezentantem Jastrzębia. W kata uplasował się na 7 miejscu. Zawodnikom gratulujemy udanego występu i zdobycia nowych doświadczeń, które z pewnością zaprocentują niebawem. OSU!!!