Galeria

Partnerzy Husarii

Patronat medialny

Aktywny Szczecin - aktywna strona Szczecina

Szczecin - miastoHusaria - Floating Garden Szczecin

Bal Husarii z okazji 10-cio lecia Klubu

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Minęło 10 lat, od kiedy idea założenia klubu Karate Kyokushin przez Sensei Radosława Ambroziaka, stała się faktem. Tak powstał Szczeciński Klub Sportowy Husaria. W związku z tym w dniu 1 grudnia 2018 roku odbył się bankiet, zorganizowany dla uczczenia tak ważnej dla naszego Klubu rocznicy.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, którzy od lat wspierają Sensei Radosława i całą Husarię w jej działalności. Przede wszystkim Sensei Andrzej Kłujszo, prezes Zachodniopomorskiego Związku Karate Kyokushin oraz Sensei z zaprzyjaźnionych klubów Karate kyokushin. Bankiet uświetniły także osoby, które od lat wspierają Husarię, zarówno finansowo, jak i wspomagając klub przy organizacji zawodów i na innych obszarach działalności. Bardzo ważnymi gośćmi uroczystości byli rodzice naszych Husarzy, którzy także od lat działają na rzecz klubu, jak Państwo Anna i Cyprian Białkowie, rodzice jednego z pierwszych członków Husarii – Aleksandra. I wreszcie tłumnie stawili się dorośli członkowie Husarii, którzy na co dzień ćwiczą wspólnie, wylewając hektolitry potu, a kiedy trzeba wspólnie pracują dla dobra klubu, przy organizacji zawodów, egzaminów, pokazów i innych imprez, w których bierze udział Husaria. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją w zakładce <<więcej>>.

 

Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem Sensei Radosława Ambroziaka, który pokrótce przedstawił początki działalności SKS Husaria, a także podziękował osobom, które od lat wspierają działalność Klubu. Żadne urodziny nie mogą obyć się bez prezentów. Tak było i tym razem. Wszyscy przybyli goście otrzymali pamiątkowy medal, wykonany specjalnie na ten piękny jubileusz, w tym również Sensei Ambroziak otrzymał prezenty od przybyłych gości, które przez lata będą przypominać tę piękną uroczystość. Jednym z nich było gigantyczne tablo ze zdjęciami z minionych 10 lat działalności Klubu, na którym można odnaleźć nie tylko naszego Sensei, ale także poszczególnych członków Husarii, którzy dorastali razem z nią.

Toast wniesiony szampanem rozpoczął świętowanie. Panie w eleganckich kreacjach, panowie w garniturach, to niecodzienny  widok  jak na klub sportowy. Jednak wszyscy prezentowali się wspaniale i równie wspaniale się bawili. Tańce trwały do białego rana, a wszyscy w cudownych nastrojach świętowali ten ważny dla Husarii jubileusz. Uroczystość została perfekcyjnie zorganizowana i pozostanie w naszej pamięci na długie lata. Bardzo dziękujemy Wszystkim za świetną atmosferę i uśmiech. Do zobaczenia za kolejnje 10 lat. OSU!!!

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn