Galeria

Partnerzy Husarii

Patronat medialny

Aktywny Szczecin - aktywna strona Szczecina

Szczecin - miastoHusaria - Floating Garden Szczecin

Sabina zwycięża w biegu "Puszczygór 2017"

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Mamy niecodzienną przyjemność poinformować, że członkini naszego Klubu - senpai Sabina JACHNIK - zwyciężyła w biegu po Puszczy Bukowej "Puszczygór 2017" na dystansie 55 km. To był niesamowity event, pełen emocji i pasji do biegania. Góry zawitały nad morze i ponad 250 osób wzięło udział w morderczych zmaganiach na dystansach 55 oraz 15 kilometrów. Ponadto w biegu na dystansie 15 km tradycyjnie już wzięło udział nasze Klubowe Małżeństwo - Asia i Kuba Świątek. Gratulujemy. OSU!!!

 

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn