Galeria

Partnerzy Husarii

Patronat medialny

Aktywny Szczecin - aktywna strona Szczecina

Szczecin - miastoHusaria - Floating Garden Szczecin

Husaria pobiegła z piratem

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

W dniu 27.08.2016 reprezentacja najmłodszych Husarzy wzięła udział we wspólnej zabawie biegowej pn.: "Bieg Pirata". Nasi najmłodsi reprezentanci spisali się wspaniale, godnie reprezentując nasz Klub. Każdy z naszych zawodników wywalczył medal oraz otrzymał pamiątkową, piracką koszulkę. Wszystkim gratulujemy wspaniałej zabawy, a Rodzicom dziękujemy za stworzenie wspaniałej atmosfery i doping dla naszej młodzieży. Gratulujemy!!! Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją dzięki uprzejmości Pani Magdy Borowskiej, Dulny Foto i Andrzej Jastrząb Photography. OSU!!!

 

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn