Aktywny Szczecin - aktywna strona Szczecina

Szczecin - miastoHusaria - Floating Garden Szczecin

HUSARIA W CZOŁÓWCE WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

W dniu 02.04.2016 w Złocieńcu odbyła się kolejna edycja Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży (WOM) w Karate Kyokushin. W tegorocznym turnieju udział wzięło ponad 300 karateka z kilkunastu ośrodków województwa zachodniopomorskiego. Rozegrano kategorie kumite, kumite bez kontaktu, kata oraz kata synchroniczne. Do udziału w Olimpiadzie zgłoszona została rekordowo duża reprezentacja Husarzy ze Szczecina licząca 73 zawodników. 36 Husarzy zajęło miejsca od I do VI (każdy z nich otrzymał dyplom), w tym aż 22 medale (5 złotych, 9 srebrnych i 8 brązowych). Powyższe sukcesy spowodowały, że SKS HUSARIA zdobył 184 punkty co w klasyfikacji drużynowej uplasowało nas na drugim miejscu tuż za MUKS Drawsko Pomorskie i daleko przed KSW Mielno. Gratulujemy wszystkim Husarzom ogromnego sukcesu. Wszyscy daliście z siebie ponad 100% możliwości, co napawa dumą wszystkich instruktorów, bo to właśnie jest Kyokushin. Gratulujemy. OSU!!!

Klasyfikacja Drużynowa: 1. MUKS Drawsko Pom. (191pkt.), 2. HUSARIA Szczecin (184pkt.), 3. KSW Mielno (111pkt.), 4. Szczeciniek (109pkt.), 5. Złocieniec (93pkt.), 6. Moryń (85pkt.), 7. Resko (79pkt.), 8. Koszalin (72pkt.), 9. Świnoujście (71pkt.), 10. Kołobrzeg (58pkt.), 11.Tymień (24pkt.), 12. Postomino (19pkt.) Zapraszamy jednocześnie do zapoznania się z alfabetyczną listą Husarzy, którzy uplasowali się na miejscach I-VI oraz krótką fotorelacją w zakładce <<więcej>>. OSU!!!