Galeria

Partnerzy Husarii

Patronat medialny

Aktywny Szczecin - aktywna strona Szczecina

Szczecin - miastoHusaria - Floating Garden Szczecin

... i po egzaminach

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Informujemy, że w dniu 07.06.2014r. na sali sztuk walki Toru Kolarskiego przy ul. Wojska Polskiego 246 odbyły się dwa pięciogodzinne egzaminy (osobno dla dzieci do 13 roku życia oraz oddzielnie dla nieco starszych Husarzy) na stopnie szkoleniowe "kyu". Łącznie do egzaminów przystąpiło 84 członków Klubu. Niestety nie wszystkim udało się pozytywnie zaliczyć test umiejętności. Pamiętając, że czasami porażka jest najlepszym nauczycielem, tym którzy nie zaliczyli egzaminu, życzymy powodzenie na następnym teście już na obozie sportowym JANTAR 2014. Tym, którzy zdali - GRATULUJEMY. Wiemy, że było ciężko, upał był dodatkowym przeciwnikiem, ale cóż wart byłby sukces jeżeli nie towarzyszyły bu mu ciężka praca, wyrzeczenia, pot i łzy... OSU!!! 

Lista osób, które pomyślnie przeszły test umiejętności oraz krótka fotorelacja z egzaminu w zakładce <<więcej>>

   

l.p. nazwisko imię kyu
1 Ambroziak Aleksander 8,2
2 Baraniewicz Wiktor 10.1
3 Białek Aleksander 5,2
4 Błaszczak Kamila 9,1
5 Boczek Mirela 9
6 Bogdanowicz Piotr 10,2
7 Borowski Jakub 8,3
8 Borzym Bartek 10,3
9 Burkowski Mateusz 10,3
10 Czajkowski Artur 7
11 Dolecki Igor 9,1
12 Drożdż Jakub 10,1
13 Dziarmaga Michał 9,3
14 Dziedzic Gabriel 10,2
15 Gajewski Jakub 9,2
16 Gajewski Adam 10
17 Jakubczak Adam 9,1
18 Janik Patryk 3
19 Jaśkiewicz Maksymilian 10,2
20 Jatczak Filip 10,1
21 Kalinowski Aleks 10,1
22 Kański Wojciech 9,3
23 Kapusta Igor 9,1
24 Kapusta Marcin 9
25 Kędziorski Antoni 10,3
26 Kitowski Borys 10,1
27 Kłosiński Bartek 6,3
28 Kosmalska Magda 9
29 Kosmalski Jarosław 10
30 Kosmalski Michał 8,2
31 Kownacki Oskar 10,2
32 Królak Tomasz 8
33 Krygier Marcin 10,3
34 Kuczys Kamil 10,3
35 Kulaszewski Szymon 10,1
36 Kuliś Tomasz 10
37 Kuliś Aleksander 10,2
38 Lewoczko Marsel 9
39 Łukawska Alicja 9,1
40 Majdański Borys 10,1
41 Migun Maciej 7,1
42 Migun Marcin 7
43 Morawski Łukasz 9,2
44 Mrówczyński Jakub 10,1
45 Naroć Radosław 10,1
46 Nowak Emilka 10,3
47 Ochmian Igor 7,2
48 Pawlicki Ignacy 9,1
49 Pawluczenko Szymon 10,3
50 Piela Basia 10,1
51 Piórkowski Adrian 10,3
52 Piwko Mateusz 7
53 Płucienniczek Marek 10
54 Redlewski Marek 7,1
55 Redlewski Adam 9,3
56 Rzęsa  Krystian 9,3
57 Sawa Kacper 10,2
58 Scheffler Amelia 9,2
59 Skórzewski Oskar 10,3
60 Sukiennicki Antoni 10,2
61 Szuba Adam 9,1
62 Światek Joanna 10
63 Świątek Marcin 10,3
64 Świątek Jakub 9
65 Trzciński Kornel 10,2
66 Trzeciak Ewa 6
67 Trzeciak Filip 7,2
68 Twarowski Wiktor 10,2
69 Tworzydło Michał 9,2
70 Tyrko Igor 7,1
71 Urba Nikolas 10,2
72 Urbaniak Gracjan 5,1
73 Wyrąbkiewicz Andrzej 9,2
74 Zając Radosław 9,3
75 Zawierowski Wiktor 9,2
76 Zielenkiewicz Nicolas 10,2
77 Zioło  Damian 10,3
78 Żołna Aleksandra 10,3

 

 

 

 

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn