Galeria

Partnerzy Husarii

Patronat medialny

Aktywny Szczecin - aktywna strona Szczecina

Szczecin - miastoHusaria - Floating Garden Szczecin

Ferie i Remont Prawobrzeżnego Dojo

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Szanowni HUSARZE, w związku z rozpoczętym okresem ferii informujemy, że w terminie 17-28.02.2014 treningi na dojo przy ul. Rydla 49 oraz Jagiellońskiej 58 nie będą się odbywały. 

Treningi grup młodzieży i dorosłych odbywające się na sali sztuk walki przy torze kolarskim odbywać się będą bez zmian, t.j. we wtorki i czwartki o godz. 20.00 (trening dostępny również dla dzieci zawodników, wskazanych przez instruktorów, w tym również z prawobrzeża) oraz w piątki: o godz. 17.30 - kata (trening dostępny dla wszystkich dzieci, również prawobrzeże), 19.00 - trening wydolnościowy, 20.00 - trening samoobrony. Do udziału w treningach zapraszamy również prawobrzeżną grupę młodzieży i dorosłych.

Treningi sekcji piłki nożnej w Stargardzie Szczecińskim odbywać się będą w okresie ferii w dniu 21.02 o godz. 15.30 oraz w dniu 28.02 o godz. 14.00. 

Wszystkim HUSARZOM życzymy udanego, bezpiecznego wypoczynku i do zobaczenia po feriach. OSU!!!

W okresie ferii, w każdy weekend od godz. 09.00 realizowany będzie ambitny projekt  remontu i dostosowania do wymogów nowego prawobrzeżnego dojo mieszczącego się przy ul. Rydla 49. Wszystkich HUSARZY, Rodziców i Sympatyków Klubu zapraszamy do wspólnej pracy i czerpania przyjemności z tworzenia. Więcej informacji udziela sensei Radek, tel.: 888 560 717. Roboty starczy dla każdego. OSU!!!

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn