Galeria

Partnerzy Husarii

Patronat medialny

Aktywny Szczecin - aktywna strona Szczecina

Szczecin - miastoHusaria - Floating Garden Szczecin

Kyokushin Challenge 2013

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

W dniu 10.11.2013r. na Hali Miejskiej przy ul. Twardowskiego w Szczecinie rozegrany został Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezydenta miasta Szczecin „KYOKUSHIN CHALLENGE 2013”, którego organizatorem był Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA. Turniej, w imieniu Prezydenta miasta Szczecin, otworzył Pan Łukasz Wybraniec, życząc wszystkim zawodnikom powodzenia. Sensei Andrzej KŁUJSZO, Członek Zarządu Polskiego Związku Karate, pełnił obowiązki sędziego głównego, dbając o bezpieczeństwo turnieju oraz zgodność rozgrywanych walk z przepisami Polskiego Związku Karate. Do Szczecina zjechało 15 reprezentacji z kraju, a wśród nich wielu zawodników kadry narodowej, traktujących KYOKUSHIN CHALLENGE 2013 jako start kontrolny przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy, co przyczyniło się znacznie do zapewnienia wysokiego poziomu technicznego toczonych walk.  Łącznie w rywalizacji sportowej udział wzięło 371 zawodników.  Szczecin reprezentowany był przez 73 HUSARZY, którzy zdobyli łącznie 33 medale. Stoczono wiele emocjonujących pojedynków, w wyniku których najlepsi zawodnicy stanęli na podium, zapewniając jednocześnie właściwe miejsce swojej reprezentacji w klasyfikacji drużynowej, jak poniżej:

1. Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA

2. Koszaliński Klub Karate Kyokushin

3. Świnoujska Akademia Karate Kyokushin

4. Mielno

5. Złocieniec

5. Moryń

5. Drawsko Pomorskie

6. Szczecinek

7. Lipno

8. Resko

9. Nowa Sól

10. Tymień

10. Kołobrzeg

10. Gubin

11. Białogard

Zarząd SKS HUSARIA składa ogromne podziękowania wszystkim członkom Klubu i rodzicom, którzy zarówno w dzień poprzedzający KYOKUSHIN CHALLENGE 2013, jak i w dniu Turnieju ciężko pracowali na Hali Miejskie zapewniając kolejny ogromny sukces organizacyjny. Jesteście Wielcy. Jak zwykle pokazaliście, że można na Was liczyć i nie ma dla Was rzeczy niemożliwych... Dziękujemy. OSU!!!

Komunikat z wynikami indywidualnymi do pobrania w załączniku. Fotorelacja (dzięki uprzejmości Pani Magdy Borowskiej i sempai Moniki Kapały), audycje radiowe i TV w zakładce poniżej. Zapraszamy. OSU!!!

- Relacja z Kyokushin Challenge 2013 w TVP

 - Zapowiedź Turnieju w radio Eska

 

- Zapowiedź turnieju w Radio Szczecin

- Wywiad w Radio ESKA o Klubie i Turnieju

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Załączniki:
Pobierz plik (komunikat po zawodach.doc)Komunikat - wyniki[ ]44 Kb