Galeria

Partnerzy Husarii

Patronat medialny

Aktywny Szczecin - aktywna strona Szczecina

Szczecin - miastoHusaria - Floating Garden Szczecin

Nowy sezon treningowy tuż , tuż...

Wakacje dobiegają końca i wszyscy jesteśmy już stęsknieni za szkołą i treningami :) . W związku z tym prezentujemy Państwu nowy grafik treningów, który obowiązywać będzie od dnia 02.09.2019r. kiedy to rozpoczniemy nowy sezon w Husarii. Do najważniejszych zmian w grafiku należą:

1) brak treningów judo - niestety instruktor musiał zrezygnować z przyczyn zawodowych.

2) dodatkowe treningi kihon i kata dla początkujących w tygodniu , prowadzone zarówno na prawo jak i lewobrzeżu. Liczymy na duża frekwencję.

3) Codzienne, indywidualne treningi poranne na dojo pod okiem sensei Radka.

Do zobaczenia na dojo!!!

Załączniki:
Pobierz plik (treningi 2019-2020 ver 1.0.jpg)treningi 2019-2020 ver 1.0.jpg[terminarz treningów 2019-2020]357 Kb
Pobierz plik (Tygodniowy terminarz treningów - ver. 1,0.xls)Tygodniowy terminarz treningów - ver. 1,0.xls[ ]32 Kb
 

Kolejni Instruktorzy Husarii Nurkami

Mamy niebywałą przyjemność, że do grona płetwonurkowego dołączyli kolejni instruktorzy sekcji Kyokushin Karate naszego Klubu. W dniu 18.08.2019 senpai Kinga Barańska i senpai Jarosław Kosmalski ukończyli kurs podstwaowy nurkowania Open Water Diver PADI. GRATULUJEMY!!! OSU!!!

 

Rośnie grono Husariowych Płetwonurków

Oliwier Błaszczak z sukcesem ukończył podstawowy kurs nurkowania PADI OWD. Gratulujemy i  życzymy wielu udanych i bezpiecznych nurkowań z Husarią. OSU!!!

 

Letni Obóz Sportowy 2019 za nami

W dniach 14-24.07.2019 niespełna 80 osobowa grupa Husarzy wzięła udział w kolejnej edycji letniego obozu sportowego. Tym razem Husarska flaga powiewała przez 11 dni nad nadmorskim ośrodkiem wczasowym Koral w Stegnie. W czasie naszego zgrupowania, husarze doskonalili i poznawali nowe elementy kata, bunkai oraz samoobrony. Pomiędzy treningami znaleźliśmy czas na zwiedzenie gdańskiej starówki i Europejskiego Centrum Solidarności oraz Muzeum II Wojny Światowej. Zwiedziliśmy również zamek w Malborku nocą w towarzystwie rycerzy i duchów, co szczególnie podobało się naszym podopiecznym. W ramach obozu wzięliśmy również udział w niezliczonej ilości konkurencji sportowych, po których najlepsi zostali nagrodzeni przez kadrę dyplomami. Wszyscy wróciliśmy do Szczecina uśmiechnięci i zadowoleni, bogatsi o nowe umiejętności, wiedzę i doświadczenia. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z obozu <<TUTAJ>>.Do zobaczenia za rok w dniach 10-20.07.2020 w Jastrzębiej Górze, gdzie w programie przewidujemy zajęcia na fly-board, zwiedzanie Gdyni w tym okrętów Błyskawica i Dar Pomorza, wizyty w Aquaparku w Redzie, gdzie można popływać w towarzystwie rekinów oraz moc innych atrakcji i treningów. OSU!!!

 

Nowi Nurkowie w Husarii

Minione weekendy były bardzo pracowite dla Husariowych Instruktorów Nurkowania, którzy finalizowali szkolenia swoich podopiecznych. Z dumą, mamy zaszczyt ogłosić, iż senpai Magdalena Kosmalska i senpai Grażyna Zielińska ukończyły z sukcesem podstawowy  kurs nurkowania PADI OWD. Gratulujemy wytrwałości, odwagi oraz życzymy wielu udanych i bezpiecznych nurkowań odkrywających przed Wami podwodną przygodę. OSU!!!

 

Ognisko Husariowe

Jeszcze nie opadł kurz po wczorajszym turnieju Kyokushin Challenge 2019, a już dzisiaj Husarze bawili się wspólnie na klubowym ognisku. W ramach imprezy sempai Ola i sempai Wiktor przygotowali ogrom sportowych rozgrywek i zabaw ruchowych, podczas których licznie zgromadzone dzieci otrzymywały słodycze. Na zakończenie sensei Radek wraz z instruktorami SKS HUSARIA rozdali certyfikaty z ostatniej sesji egzaminacyjnej. Było superancko!!! Dziękujemy!!! OSU!!!

 

"Kyokushin Challenge 2019"

W dniu 15.06.2019 na Hali Miejskiej przy ul. Twardowskiego 12b w Szczecinie rozegrana została dziewiąta edycja Turnieju Kyokushin Karate o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin "Kyokushin Challenge 2019". W tym roku w grodzie gryfa do rywalizacji stanęło 280 zawodników z 15 ośrodków kyokushin. Rywalizacja była bardzo zacięta pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zadbali o zminimalizowanie skutków towarzyszących nam upałów rozdając zawodnikom i publiczności wodę oraz montując wiele wiatraków. Tegoroczna edycja Kyokushin Challenge była szczególną, gdyż było to preludium do organizowanych przez Husarzy Mistrzostw Polski Seniorów OPEN, które odbędą się po raz pierwszy w Szczecinie już w październiku na sali SDS. Stąd też podczas turnieju Husarze rozdawali wiele prezentów i niespodzianek promujących to właśnie wydarzenie. Turniej był również okazją do premiery filmu promującego Mistrzostwa Polski w Szczecinie. W wyniku sportowej rywalizacji, w klasyfikacji drużynowej Husaria Szczecin uplasowała się na pierwszym miejscu, przed Drawskiem Pomorskim i Koszalinem. Wszystkim gratulujemy udanych występów i pokonania własnych słabości oraz lęku. Do zobaczenia w październiku na Mistrzostwach Polski Open. OSU!!! Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem końcowym oraz z fotorelacją dzięki uprzejmości senpai Tomasza Borowskiego - <<TUTAJ>>

Załączniki:
Pobierz plik (KCh2019 Komunikat końcowy.pdf)KCh2019 Komunikat końcowy.pdf[ ]419 Kb
 

Strona 1 z 64