1. Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA
2. Świnoujska Akademia Kyokushin Karate
3. Koszaliński Klub Kyokushin Karate
4. Mielno
5. Złocieniec
6. Postomino
7. Drawsko POM.
8. Moryń
9. Kołobrzeg
10. Białogard
Zarząd SKS HUSARIA dziękuje wszystkim HUSARZOM za wzorową organizację Mistrzostw. Super robota. OSU!!! Indywidualne wyniki Mistrzostw i fotoreportaż w zakładce "Więcej".
Wiele stoczonych walk wyłoniło najlepszych zawodników, a byli nimi:
- w kat. kumite bez kontaktu do 5 lat
1. Wiktor Zawierowski- Szczecin
2. Julia Ostrowska- Mielno
3. Michał Rusin- Szczecin
- w kat. kumite bez kontaktu 6-7 lat
1. Piotr Sujka - Świnoujście
2. Filip Trzeciak - Szczecin
3. Przemysław Adasiak - Kołobrzeg
- w kat. kumite bez kontaktu 8-9 lat
1. Wiktoria Skórka- Drawsko Pomorskie
2. Paweł Jezierski- Koszalin
3. Franka Karbowiak- Mielno
- w kat. grappling chłopców do lat 5
1. Michał Rusin- Szczecin
2. Adam Redlewski- Szczecin
3. Wiktor Zawierowski- Szczecin
- w kat. grappling chłopców 6-7 lat
1. Damian Dorszyński- Szczecin
2. Oliwier Błaszczak- Szczecin
3. Igor Mazurek- Koszalin
- w kat. grappling chłopców 8-9 lat
1. Maciej Migun- Szczecin
2. Kordian Porębski - Koszalin
3. Maciej Adasiak- Kołobrzeg
- w kat. grappling chłopców 10-11 lat
1. Kacper Cyzman- Mielno
2. Miłosz Zubala- Moryń
3. Aleksander Białek- Szczecin
- w kat. grappling chłopców 12-13 lat
1. Oskar Szczepaniak- Szczecin
2. Oskar Puc- Szczecin
3. Rafał Pstrokoński- Szczecin
- w kat. grappling chłopców 14-15 lat
1.Grzegorz Lisek- Postomino
2. Maciej Rybiński- Kołobrzeg
3. Wojtek Nitkowski- Koszalin
- w kat. grappling dziewczyn 8-9 lat
1.Oliwia Wypych - Koszalin
2. Zuzanna Płoszaj- Mielno
3. Julia Rudy- Szczecin
- w kat. grappling dziewczyn 10-11 lat
1. Patrycja Dorszyńska- Szczecin
2. Zuzanna Kurek- Koszalin
3. Klaudia Gęsicka- Mielno
- w kat. grappling dziewczyn 12-13 lat
1. Wiktoria Błaszczak- Szczecin
2. Tłuczek Sandra- Koszalin
3. Aleksandra Oryszewska- Mielno
- w kat. grappling dziewczyn 14-15 lat
1. Agata Oryszewska- Mielno
2. Justyna Morawiec- Mielno
3. Marta Diaduch- Mielno
- w kat. kumite chłopców 6-7 lat
1. Igor Mazurek- Koszalin
2. Adrian Kuźmicki- Mielno
3. Szymon Dusza- Koszalin
- w kat. kumite chłopców 8-9 lat
1. Orłow Mikołaj- Świnoujście
2. Adasiak Maciej- Kołobrzeg
3. Jakub Mierzejewski- Mielno
- w kat. kumite chłopców 10-11lat
1. Guzik Dawid- Świnoujście
2. Gluth Dawid- Moryń
3. Zubala Miłosz - Moryń
- w kat. kumite chłopców 12-13 lat
1. Watras Oskar- Świnoujście
2. Borek Aleksander- Świnoujście
3. Szczepaniak Oskar- Szczecin
- w kat. kumite chłopców 14-15 lat
1. Cezary Kondratenko- Świnoujście
2. Grzegorz Lisek- Postomino
3. Maciej Pasternak- Koszalin
- w kat. kumite chłopców 16-17 lat
1. Jakub Pawłowicz- Złocieniec
2. Pniewski Michał- Koszalin
3. Michał Kawecki- Drawsko
- w kat. kumite dziweczyn 8-9 lat
1. Wiktoria Skórka- Drawsko Pom.
2. Wiktoria Szumska- Białogard
3. Franka Karbowiak- Mielno
- w kat. kumite dziweczyn 10-11lat
1. Patrycja Dorszyńska- Szczecin
2. Orłow Anastazja- Świnoujście
3. Zofia Siwek- Białogard
- w kat. kumite dziweczyn 12-13 lat
1. Czuba Natalia- Świnoujście
2. Wiktoria Demidow- Postomino
3. Aleksandra Sowa- Koszalin
- w kat. kumite dziweczyn 14-15 lat
1. Karolina Śmigielska- Złocieniec
2. Angelika Szczecińska- Złocieniec
3. Agata Oryszewska- Mielno
- w kat. kumite dziweczyn 16-17 lat
1. Regent Katarzyna- Złocieniec
2. Kinga Michalak- Świnoujście
3. Aleksandra Karpuk- Postomino