SKS Husaria Karate Szczecin

Zawodnicy HUSARII Mistrzami Pomorza

W dniu 23.10.2010r. w Złocieńcu odbyły się V Mistrzostwa Pomorza Karate Kyokushin. Organizatorem zawodów był sensei Wojciech Pawłowicz /1 Dan/, a sędzią głównym sensei Andrzej Kłujszo /3 Dan/. Sekcję Karate Kyokushin  reprezentował siedmioosobowy zespół zawodników: Bartek Kłosiński, Natasz Parda, Daniel Brzeziński, Dominik Bogusz, Julia Stackiewicz, Tomasz Siewierski oraz Grzegorz Szot. Husarzy powrócili z 5 medalami, w tym z dwoma tytułami: Mistrza Pomorza, które przynajmniej przez kolejny rok należeć będą do Grzegorza Szot (I miejsce w kategorii kumite seniorów) oraz Nataszy Pardy (I miejsce w kategorii kumite dziewcząt 12-13 lat do 50kg). Równie dobrze zaprezentowali się pozostali zawodnicy. Julia Steckiewicz zajęła II miejsce w kategorii kumite seniorek, Tomasz Siewierski zajął III miejsce w kategorii kumite seniorów a Bartek Kłosiński uplasował się na III miejscu kategorii kata chłopców 8-9 lat. Tu należy odnotować, że Bartek był najmłodszym zawodnikiem rozgrywanych Mistrzostw i za to też uhonorowany został pucharem dla "Najmłodszego Zawodnika". Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. OSU!!!
Zapraszamy do oglądania filmików z walk naszych zawodników...