SKS Husaria Karate Szczecin

XXI Mistrzostwa Polski Juniorów

W dniach 8 - 10 października 2010 w Krakowie odbyły się XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział 128 karateka z 36 ośrodków. Sędzią głónym był shihan A. Drewniak, a sędzią technicznym shihan E. Dadzibug. Organizatorem zawodów był Krowoderski Klub Karate Kyokushin kierowany przez sensei Artura Steckiego.Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA reprezentowany był w kategorii +80kg przez sempai Norberta KORCZYŃSKIEGO. Nasz zawodnik w ładnym stylu wygrał pierwszą walkę eliminacyjną w faworyzowanym i doświadczonym zawodnikiem z Nowego Sącza - Jakubem Lupą. Niestety kolejna walka ćwierć finałowa nie poszła po myśli naszego reprezentanta. Pomimo wyrównanego poziomu, pojedynek ten został "przespany" i w jego efekcie Norbert uległ przez wskazanie 3:1 zawodnikowi z Krakowa-Piotrowi Sochor. Teraz czas na odpoczynek i roztrenowanie po ponad dwumiesięcznym ciężkim okresie przygotowawczym, a po nim przygotowania do Pucharu Polski. Powodzenia.